אנחנו על המפה

אמא שלי נדדה כל חייה בין מקומות ותרבויות שונות. היא נולדה בז׳נבה לאב שנולד בעיראק, ואם ממוצא תאילנדי. למרות שתמיד חיפשה דרך העיצוב את המקורות והשורשים שלה, ונדדה רבות בלבה בין הארצות שעיצבו את משפחה, היא הרגישה גם מאוד ישראלית. ליצור בישראל, לעצב, לייצר, לחלום ״והכל מתוצרת הארץ״ – היה ערך מוביל עבורה.

אז הלב שלנו תמיד נמצא בישראל: הלקוחות, הסטודיו, המפעל, בית המלאכה. אך בשנים האחרונות קרה דבר מופלא – העיצובים שלנו מצליחים לרגש לקוחות גם מעבר לים. עם הבסיס והלב בארץ, אחד החלומות של אמא שלי היה להצליח עם המותג דניאלה להבי גם מעבר לים.

 בכל עונה אנחנו גדלים עוד יותר, ועכשיו כבר יותר מ-150 נקודות מכירה ברחבי העולם מציגות אותנו ללקוחות שלהן.

השנה האחרונה היתה מפתיעה במיוחד, ואת רגעי השיא שלנו רשמנו בארצות הברית!

אז אני שמח לספר קודם כלשאנחנו באנתרופולוג׳י!
בהיכל העיצוב, האופנה והסטייל בחרו בנו לפני שנתיים לאחר שנחשפו למוצרים שלנו בניו יורק. הם הגדירו את הסגנון שלנו כ- dusty, earthy, laid back style – מתאים כמו כפפה ללקוחה של המותג. אני זוכר איך סגרנו את הקופסאות העמוסות בפריטים בידיים קצת רועדות, אבל כמו בכל סיפור סינדרלה – חיכתה לנו הפתעה מדהימה – כל המוצרים שהם הזמינו היו סולד אאוט תוך שבוע!
מאז הולכת הפעילות שלנו עם אנתרופולוג׳י וגדלה, והיום אנחנו נמצאים כבר בלא פחות מ-20 חנויות של הרשת, באתר האונליין, ובחנות הדגל המרכזית בשדרה החמישית.

anthropologie

אז מהו התיק שלנו שכבש את אמריקה?
יש תיק אחד שללא ספק הפך העונה לשובר הקופות שלנו בארה״ב: הלורי מסנג׳ר שחוזר כל עונה בגרסה חדשה ועדכנית וצבעים לוהטים. בסט סלר שמתאים גם לרוח של אנתרופולוגי- בוהמייני וקולי, אבל גם איכותי ומוקפד.

SHOP LORY

פסים וכוכבות: עם ההצלחה בשוק האמריקאי, מרגש גם לגלות את הסלבריטאיות האמריקאיות שאוהבות אותנו, ולגלות את התיקים שלנו בצילומי פפראצי במקומות שונים ובעיתונות – מהשחקנית לורה פרפון (כוכבת הסדרות ״כתום זה השחור החדש״ ו״מופע שנות השבעים״), דרך גורו האופנה, היח״צ והמדיה החברתית אליזבת׳ סווטסקי שפירסמה המלצה חמה על תיק האלכסה של דניאלה להבי, ועד מגזין האופנה הנחשק InStyle.

Elizabeth Savetsky's blog

In Style Magazin

מאחל לכן סתיו של התחלות חדשות וחג שמח,

אורי

לפוסטים נוספים בבלוג>>

 

 

 

שלחו לנו הודעה