בחזרה לעתיד


השבוע התעוררתי לפנות בוקר לכבוד אירוע מרגש. יצאתי עם ג׳רי הכלב שלי בארבע לפנות בוקר, כדי לפגוש את כל אנשי בית דניאלה להבי, ברחבת הבימה בתל אביב.

0O7A4921s

זו כבר השנה השלישית שבה אנחנו מקפידים על המסורת שלנו, ופעם בשנה מתאחדים כולנו, ומגיעים מכל קצוות החברה, מהסטודיו ועד החנויות שברחבי הארץ, לצילום קבוצתי לקמפיין של קולקציית הוינטג׳ אותה אנחנו משיקים פעם בשנה.

_AHP0438s

קולקציית הוינטג׳ היא דרך מיוחדת משלנו ליצור דיאלוג והמשכיות בין העבר והעתיד. בכל שנה אנחנו נכנסים אל ארכיון היצירות של אמא שלי ז״ל, דניאלה להבי. בכל שנה, לפני יום העצמאות, אנחנו משיקים סדרה חדשה, שכולה מחווה של אהבה לדגם איקוני מן העבר.

העונה אנחנו משיקים את קוקו:

קולקציית קוקו יצאה אל החנויות בדיוק ביום שבו התחלתי לעבוד עם אמא שלי, לפני יותר מעשר שנים. זה היה יום מאושר – היא לא היתה בטוחה איך יגיבו לקולקציה החדשה, שהיתה שונה מאוד וייחודית בעולם האופנה. התיקים התקבלו באהבה גדולה כל כך, שתוך מספר ימים היא אזלה מהמדפים. אז היו לנו חמש חנויות. היום אנחנו חוגגים את פתיחת החנות ה-13 שלנו…

קולקציית קוקו היתה כל כך מיוחדת שהיא ממש הפכה לאייקון של דניאלה להבי: עורות במראה סדוק ומשופשף, מראה שנראה קצת מאובק, גימורים חשופים  – כל האלמנטים האלה הפכו בהמשך לסימני ההיכר שלנו, חלק מובהק מכתב היד של המותג. אני מתבונן בהם היום ורואה בהם משהו מאוד אמיתי, וישיר. אולי אפילו קצת חצוף. מבלי להסתיר, כמו אומר בפשטות – זו האמת. וזה מה שיפה בפשטות.

התחלנו את מסורת הקמפיין המשותף לפני שלוש שנים, לכבוד יום העצמאות. את הקמפיין הראשון צילמנו בהשראת קמפיין של אמא שלי משנת 2000 לקולקציה שנקראה Walk, שהיא עצבה בהשראת אביזרי ספורט. הקולקציה צולמה יחד כל צוות דניאלה להבי דאז – רק 13 עובדות… הן יצאו יחד לשדרות חן לצלם לפנות בבוקר, לבושות בלבן.

הקמפיין הזה היה יוצא דופן ופורץ דרך – ללא דוגמניות מקצועיות, ללא סטודיו – דבר מאוד לא מקובל בנוף האופנה של אז. אבל ההחלטה היצירתית הזו הוכיחה את עצמה. הקמפיין זכה לאהבה אדירה, והפך מזוהה מאוד עם בית האופנה של דניאלה להבי וערכיו: עוצמה, רוח נשית חדשה, והמון אומץ.

THE WALK

בהמשך הדרך, בתצוגת האופנה שלנו בשבוע האופנה גינדי תל-אביב, יצרנו מחווה לצילום האיקוני ההוא, וכל הדוגמניות עלו יחד לבמה לבושות לבן, כולן עם תיקי צד. זה היה רגע מרגש ובלתי נשכח.

IMG_9375s

מאז הפך הצילום הקבוצתי שלנו למסורת.

בפעם הראשונה צילמנו יחד קמפיין לקולקציית הוינטג׳ קשרים, בדיוק באותו מיקום של התמונה המקורית – שדרות בן ציון בתל אביב.

וינטג' תמונה קבוצתית 2014

שנה שעברה השקנו קולקציית וינטג׳ נוספת, שיצרה אמא שלי בהשראת מסע למרוקו:

וינטג' תמונה קבוצתית 2015

והנה, הצילום החדש והטרי ביותר שלנו, לקמפיין תיקי קוקו.
הגענו כולנו בארבע בבוקר כדי להספיק ולצלם בתאורה הנכונה והמדויקת ביותר, והכי מרגש היה לראות את הצוותים שלנו מגיעים מכל קצוות הארץ – כולל חיפה וירושלים, ומתקבצים יחד לצילום.

וינטג' תמונה קבוצתית 2016

בית דניאלה להבי הוא משפחה. הוא המשך החלום של אמא שלי, שהפך למפעל חיים. זהו מקום שמבוסס על אהבה הדדית, על שיתוף פעולה, ועל אמונה במטרה.
אני מתבונן עכשיו בתמונות ונזכר כמה חשוב לצעוד תמיד קדימה, וכמה חשוב לעשות זאת יחד.

לסרטון מאחורי הקלעים של הצילומים:

תמונת סרטון

חג עצמאות שמח,
אורי

לפוסטים נוספים בבלוג>>

 

שלחו לנו הודעה