הרומן שלי עם אניה

אורי להבי מספר על קולקציית נעלי העקב בהשראת אניה בוקשטיין

השבוע השקנו באהבה ובגאווה קולקציה חדשה וראשונה בהיסטוריה של דניאלה להבי של נעלי עקב וסטילטו – בהשראת הפרזנטורית המדהימה שלנו אניה בוקשטיין.

ווסט עור

כבר כמה עונות שאני חולם להכניס לקולקציית הנעליים שלנו נעלי עקב. בכל פעם יצרנו סקיצות, ואז רגע לפני הייצור הכנסתי אותן למגירה, כי פשוט התלבטתי. איך זה משתלב בבית דניאלה להבי?

כשהתחלתי לעבוד על עונת החורף הנוכחית, החלטתי לעשות מעשה וליצור דגמים ראשוניים. הדגמים הגיעו, אהבתי אותם, אבל בכל זאת הכנסתי אותן לארון.

אלכסה דרבי

הכל התחיל כשצוות העיצוב שלי ואני נפגשנו עם אניה כדי להראות לה את קולקציית החורף, והתחלנו לדבר על נעליים. השיחה התגלגלה, ובמהלכה דיברנו על הנעליים שאניה אוהבת במיוחד, וכך הגענו לדבר על עקבים: על איזה כוח יש בהם עבורה. ואז החלטתי להציג לה את המודלים הראשונים, והוצאתי אותם לראשונה מהארון. התגובה של אניה היתה כל כך נלהבת שזה מייד שכנע אותי שזהו – הגיע הרגע לעקבים! אניה, שמעבר להיותה הפרזנטורית שלנו, שחקנית וזמרת מוכשרת, יש לה גם חוש אופנתי משובח והיא אשה חזקה ומעוררת השראה. יחד ישבנו ובחרנו מחדש את העורות לנעליים, את הדיטיילים והטאצ׳ים הקטנים, וקולקציית קפסולה חדשה נולדה.

אלכסה מגף

אחת השאלות שאני שואל את עצמי רבות היא איך מחדשים במותג שיש לו כבר היסטוריה וDNA מפוארים. הדבר החשוב ביותר בעיני בתהליך הזה הוא לשמר ולבנות ארכיון מסודר של מוצרים ותמונות, קטלוגים. עכשיו למשל אנחנו בשלבי איסוף של סקיצות שדניאלה עשתה מתוך ארגז עם מחברות ישנות שמצאנו. כמובן שתמיד בכל שיחה על מוצר שאנחנו מפתחים עולה השאלה: ״מה דניאלה הייתה אומרת או חושבת?״.  גם המעצבים שלנו שלא זכו להכיר את דניאלה, ובעצם כל העובדים בחברה לומדים להכיר אותה דרך קטעי וידאו שאספנו, ודרך הארכיון. החידוש אצלנו מגיע מהטכניקה והחומר, יחד עם הדרך שבה אנחנו משמרים את רוח העבודה של דניאלה. העובדה שבכל עונה אנחנו יוצאים למסע בעולם ומחפשים ללא הרף טכניקות וחומרים חדשים היא הדרך שלנו לשמור את הDNA של דניאלה אבל גם לחדש ולהפתיע כל הזמן.

אלכסה מיול

אז השבוע, רגע לפני ההשקה המיוחדת של הקולקציה, באמת שאלתי את עצמי שוב את השאלה – מה דניאלה הייתה חושבת על נעלי העקב החדשות? לדניאלה הייתה מידה 42 ותסביך רגליים קל. היא מאוד אהבה נעליים יותר נשיות אבל זה נשאר בגדר אהבה – לראות את זה על אחרות, אבל לא משהו שהרגישה שהיא יכולה לנעול בעצמה. לכן, באופן טבעי, העיצוב של דניאלה נטה לנעליים יותר שטוחות ולאימומים שיש בהם יותר דגש על נוחות. יחד עם זה, הזכרתי לעצמי שהיא תמיד העריצה נשים שטופפו בקלילות על עקבים, וידעה שלכל אשה יש אפשרות בחירה – להיות גם וגם.

אלכסה סירה

הפידבק המדהים שקיבלנו מאז ההשקה מלקוחות, ובמיוחד נהירת הלקוחות אחרי ההופעה הטלוויזיונית של אניה אצל גורי אלפי באולפן, חיזקה אותי והזכירה לי שבחיים תמיד כדאי לנסות ולקחת צ׳אנס, מאשר להשאיר את החלומות במגירה.

 

סוף שבוע נעים,

אורי

לפוסטים נוספים בבלוג>>

שלחו לנו הודעה