לצאת לדרך

כשאני פוגש לקוחות שלנו בחנויות, הן כמעט תמיד שואלות אותי: מה הדבר הבא באופנה? מה הצבע הכי חשוב העונה? מאיפה מגיעות ההשראות שלכם? הבלוג שלי נולד כדי לענות ולשתף בתשובות על כל השאלות החשובות האלה. פעם בשבוע, אעדכן כאן, בבלוג שלי, על הדברים הכי מעניינים שראיתי לאחרונה בעולם האופנה, העיצוב, התרבות והאמנות.

הצבע חוזר לאופנה

אחרי כמה עונות של צבעים כהים, אפורים, והרבה שחור, משמח אותי לספר שהצבע חוזר אל המסלולים, וגם בסטודיו שלנו החומרים התעטפו בצבעים חזקים, בהשראת הג׳ונגלים הטרופיים, ציפורי גן עדן וציפורים. עולם האמנות תמיד משקף בעיני גם את האופנה, ובביקור האחרון שלי בניו יורק, התערוכה המדהימה של פרנק סטלה חיברה בשלמות בין צבע וגיאומטריה. נראה שגם התערוכות הבאות בתור מוקדשות לצבעים חזקים, ולמי מכם שעדיין לא ביקר במוזיאון המחודש ומתכנן להגיע לעיר – צפויה לכם חוויה בלתי נשכחת.

Frank Stella

המהפכה הכי גדולה בעולם האופנה מאז שהמציאו את הגלגל!

בשנים האחרונות השכרת אופניים בכל העולם הפכה למגמה סוחפת, מתקנים נוחים להשכרה צמחו ברחבי כל הערים הגדולות בעולם כמו פטריות אחרי הגשם, וגם אצלנו בתל אביב.

 GALGAL

מקור התמונה
התופעה הזאת יצרה לא פחות ממהפיכה אמיתית בעולם האופנה. הצורך בידיים פנויות, ובנוחות בנשיאה של חפצים אישיים והתניידות קלה הפכה את תיקי הגב לאקססורי הכי לוהט בסביבה, והוא חזר לעולם האופנה בהמון גרסאות ששמות במרכז את הנוחות, אבל לא שוכחות את הסטייל.

המהפכה העונתית: הכל מתמזג!

בעונות האחרונות סוחפת מגמת היוניסקס את עולם אופנה: ביוניקלו ובסלפרידג׳ס מערבבים בין מחלקות הנשים והגברים ותצוגות בתי האופנה מערבבות נשים וגברים. התהליך הזה, של ערבוב ומיזוג, משפיע בכל התחומים, ועכשיו מכריזים ברחבי העולם על מהפכה חדשה: ה-Uniseason. במקום שבועות אופנה לחורף ולקיץ, הופכות הקולקציות רב עונתיות, מערבבות בין חורף וקיץ, ויוצאות לחנויות בדיוק בזמן שרואים אותן על המסלולים. בסטודיו שלנו יש כבר לא מעט דגמים שמייצגים את התופעה הזאת – למשל נעלי אוסטין, שמערבבות בין נעלי האוקספורד המחויטות והחורפיות, לסנדלי קיץ קלילים עם רשת

 AUSTIN

שיהיה שבוע של התחלות חדשות ויפות,

אורי

לפוסטים נוספים בבלוג>>

 

שלחו לנו הודעה