מעורר השראה

בפעם הראשונה שנתקלתי באתר פינטרסט, שמאפשר לבנות לוחות השראה מתמונות דיגיטליות, חייכתי לעצמי. בשבילנו, אנשי המקצוע – זהו אורח החיים. ככה אנחנו עובדים: מעצבים לוחות השראה, שמתחילים כלוחות לבנים ובאיטיות מתכסים בגזרי נייר, צבעים, פריטים, כל מה שיהפוך בעתיד לקסם שמתרחש ושמו: קולקציה חדשה.

ובאמת השבוע, כשהסרנו את לוחות ההשראה הישנים – המוכרים כל כך מהקיר – כדי להתחיל ולתכנן את הקולקציה של החורף הבא, הבטתי שוב בתמונות שאספנו וחשבתי כמה יפה יהיה להציג, אחד ליד השני, את ההשראה וכל מה שהוביל אליה – מול התוצאה הסופית. אני גאה להציג זאת בפניכם:

ההשראה: כוורת הדבורים

הצורות הגיאומטריות והיפהפיות שמסתתרות בטבע, כמו כוורת הדבורים, היוו השראה מיידית בשבילנו. כמו שאפשר לראות – ממנו נולדה הטקסטורה של סדרת אלכסה, שאומנם יוצרה בשבילנו במפעל עור מיוחד באיטליה – אבל עיצבנו אותה בסטודיו.

 1

ההשראה: קליידוסקופ

ובסדרה הנקראת אפולוניה, אנחו ממשיכים להעמיק את שפה הגרפית והגיאומטרית – שהיא כבר חלק מהדי.אנ.איי שלנו. לפיכך יצרנו טקסטורה שמשלבת בין עלים ופרחים טרופיים למראה הגיאומטרי שנוצר באמצעות הקליידוסקופ.

 2

3

ההשראה: קורי עכביש
תמיד אהבנו לחבר את העולם הספורטיבי עם הנעליים המיוצרות אצלנו, ובאמת בעונה זו התחזקה המגמה ואנחנו רצים על הטרנד. איך עושים זאת? בשימוש ברשתות וגומי אלסטי בדגמים, שמאפשרים גם אווריריות מושלמת לקיץ הישראלי, וגם נוחות אמיתית. את ההשראה לרשתות קיבלנו מרשתות שנוצרו בטבע ומקורי עכביש.

 4

ההשראה: בלוטי האלון
טקסטורת הבלוט מגלה צורה ייחודית ביותר. אותה קערית קטנה וגבשושית, במראה מדויק וגיאומטרי. גם את העור הזה ייצרנו בבלעדיות באיטליה, לא לפני שעשינו המון המון נסיונות – כאן בישראל.

 5

ההשראה: ציפורי גן עדן
ההתבוננות בזנים שונים של ציפורים ושל פרחים ביערות הטרופיים, הביאה בסופו של דבר להשראה של אחת הקולקציות הכי חזקות בהיסטוריה של המותג: אדום ניאון, כתום-שקיעה, צהוב חמניה וירוק דשא.

 6

למרות שאהבתנו נתונה לצבעים – שחור ולבן תמיד היו היסודות שלנו, והיו אולי השילוב האהוב ביותר על דניאלה. מדי עונה אני מקפיד לחזור על שילוב  זה בדגמים שונים בקולקציה, כמחווה לכתב ידה הייחודי. תיק הקונגו הוא הבחירה האישית שלי לעונה זו – תיק בגזרת באולינג קופסתית וסופר נוחה, שמשלבת בטקסטורה שלה בין חברבורות הנמר לחלוקי נחל.

 9

וטיפ קטן ממני לסיום: גוונים בהירים – זו הבשורה של הקיץ הקרוב, אבל עור כידוע, אי אפשר פשוט לזרוק למכונת הכביסה. אז מה עושים עם תיק בהיר? מקפידים שלא לשפשף אותו בבגדים כהים, ובמיוחד עם ג׳ינס חדש. נזהרים לא לזרוק אותו על הרצפה, אלא להניח על כסא או לתלות. וסוד אחרון – קונים ספריי פרוטקטור, ומרססים אחת לשבועיים שלושה והוא מגן על התיק בשכבת הגנה, ששומרת עליו מצוין.

קיץ לוהט ונעים לכולם!
אורי

לפוסטים נוספים בבלוג>>

 

שלחו לנו הודעה