נכון לעכשיו

עולם האופנה יכול להיות מאוד מבלבל. כשבחוץ שיא החום, בחנויות המותגים המובילים כבר מציגים קולקציות חורף.
גם אצלנו בסטודיו הכל הפוך – בימים אלה אנחנו בשלבים אחרונים של עבודה על קולקציית הקיץ הבאה, רגע לפני שאנחנו מציגים אותה לקנייניות בניו יורק. 
אז לפעמים כשאני צריך לכתוב את התאריך של היום, או העונה, לוקח לי כמה רגעים להתאפס ולהבין מה התשובה הנכונה, כי הראש שלי תמיד נמצא כמה עונות קדימה – בעתיד.

כשאני עובד על קולקציה, אני תמיד משתדל להמנע מהמילה טרנד. טרנד מתקשר אצלי מיד למשהו בר חלוף, שלא יהיה רלוונטי עוד רגע. וכשמעצבים פריטים איכותיים שנועדו לשרת את הלקוחות שלנו לאורך זמן, חשוב לנו שהפריטים יהיו נכונים הרבה מעבר לרגע אחד בזמן. אבל עדיין, יש מגמות – עולם האופנה תמיד נע קדימה, תמיד יש חידושים טכנולוגיים, גזרות שאנחנו מרגישים שחייבות להיות בקולקציה, ודברים שצריך לרענן.

אז רגע לפני שהשקת קולקציית הסתיו מתחילה רשמית, רציתי לחלוק איתכם את חמשת הדברים הכי חשובים בתיקים ונעליים לחורף הקרוב :  

1. נעלי ״קארה״

זה נכון שאחרי הסבנטיז הגיעו האייטיז, אבל העונה, אחרי תהילה ארוכה לשנות השבעים, אנחנו חוזרים אחורה בזמן דווקא אל הסיקסטיז. אולי זה מותו של אנדרה קוראז׳ לפני כמה חודשים שהחזיר לאופנה את נעלי הקארה – נעליים עם חיתוך קטום ומרובע בחרטום, שהגיע מעולם הבלרינה.
בילי_ווגה_שחור_1090.00

 2. חצילים ובקבוקים

שני גוונים שעובדים מעולה ביחד וגם לחוד עומדים לכבוש את החורף הקרוב ולהיות מוכתרים כצבעים החמים של העונה: חום חציל-סגלגל, וירוק בקבוק עמוק. שני הגוונים האלה סופר לבישים, ועובדים נהדר גם בתיקים וגם בנעליים.

ווגה_סל_חום_1950.00

3. מיקי OUT – מיני IN

תיקי המיני הם ה-IT BAGS של העונה הקרובה. תיק מיני הוא בעצם גרסה מוקטנת מאוד של תיק גדול, שיש בו את כל הפרטים, הכיסים והמאפיינים של תיק גדול – רק בקטן. אם המיני קטן מידי ליום העבודה שלך, אז אני ממליץ להצטייד לפחות לוויקנד או לאחרי הצהריים בתיק מיני חורפי.

 

4. השפיץ חוזר

נכון, השפיץ הוא בעצם כמו סקיני ג׳ינס – הוא מעולם לא יצא ממש מהאופנה, אבל נדמה לי שהעונה הוא מחודד, חצוף, ונועז יותר מאי פעם.

 

5. אוכפים לוהטים

אם אני צריך להכתיר גזרה אחת שעומדת לנצח בסתיו הקרוב, אין לי ספק שזו עומדת להיות צללית תיק האוכף המעוגלת. יחד עם הדש המעוגל שמזכיר תיקי שליחים ורצועת כתף נוחה לנשיאה על הגוף באלכסון, זהו לא רק תיק It Bag מושלם אלא גם בחירה נוחה וקלאסית. ובהמשך לסעיף 3 – אל תשכחו לשים לב גם לתיק האוכף בגזרת המיני!

סתיו נעים,

אורי

לפוסטים נוספים בבלוג>>

שלחו לנו הודעה